Tanév végi javítóvizsga beosztás nappali, esti és levelező munkarend esetén, az 5-12. évfolyamon

Kedves Diákjaink!
Tisztelt Szülők!

Az alábbiakban közöljük az augusztus 22-25. között megszervezésre kerülő vizsgaidőszakunk időbeosztását.

Fontos tudnivalók:
a vizsga megkezdése előtt (az írásbeli, gyakorlati és szóbeli vizsgák esetében is) 30 perccel korábban meg kell jelenni fényképes igazolvánnyal és a bizonyítvánnyal (amennyiben átvették).
Helyszín:
Az írásbeli vizsgák a 31-es, 22-es és 23-as termekben, a szóbeli/gyakorlati vizsgák a 31-es és 23-as termekben kerülnek megrendezésre, illetve egyéb jelzés esetén az adott teremben pl. informatika terem.
Eredményhirdetés:
2022. augusztus 30., az osztályfőnök által személyesen vagy a használt elektronikus felületen keresztül a tanulóval egyeztetett időpontban.
A pótnapon vizsgázók aznap kapnak tájékoztatást.
Fontos információk:
a sikertelen vagy nem teljesített javítóvizsga/különbözeti/osztályozó-vizsga évfolyamismétlést von maga után. Az évismétlők osztályba sorolása, illetve a tanulmányok másik intézménybe való folytatásának javaslata az intézményvezető hatásköre.
Megjegyzés:
A nappali tagozatos tanulók 8-17 óra között, a felnőttoktatási tagozat tanulói 20:00-ig vizsgázhatnak.
A szóbeli vizsgák időtartama a póttétel(ek) miatt meghosszabbodhat.

Javítóvizsgák időrendi beosztása – 2022.08.22-25.

Sikeres felkészülést és eredményes vizsgázást kívánunk!