Látogatás az Educatio 2023. kiállításon

Végzős diákjaink csoportja 2023. január 12-én ellátogatott az Educatio 2023-ra, amely az év legnagyobb oktatási kiállítása.
Diákjaink megismerkedtek a hazai és külföldi felsőoktatási intézmények képzési kínálatával, információt gyűjtöttek a hallgatóktól, az oktatóktól a felvételiről, a kollégiumi elhelyezésről, meghallgatták az Oktatási Hivatal tájékoztatóját az új felvételi szabályokról és mindezek mellet sok hasznos információt gyűjtöttek az ösztöndíj és önkéntes lehetőségekről is.
A kiállításon számos munkáltató és piaci szereplő is jelen volt, akikkel tanulóink a karrierlehetőségekről beszélgettek.
Külön örömünkre szolgált, hogy a Budapesti Gazdasági Egyetem standjánál egy volt Bródys diák, Fekete Laura fogadta egykori diáktársait és mesélt az egyeteméről, a diákéletről.
Reméljük, hogy ez a program segített a diákjainknak pályadöntéseik meghozatalában.

Köszönjük Ilnicki Katalin tanárnő szervezőmunkáját!